Historia – Obsługa przemysłu od 1970 roku

 

Wilberforce Road Firma Cromwell została założona przez Michael Gregory dnia 1 sierpnia 1970 roku przy Wilberforce Road, Leicester, Wielka Brytania. Dzięki wysiłkowi, wsparciu
i poświęceniu wielu osób oraz ciągłemu, ekspansywnemu rozwojowi i konsekwencji w działaniu, które pozwoliły mu doprowadzić firmę do dnia dzisiejszego i jej prężnego statusu na arenie międzynarodowej.


Firma Cromwell jest obecnie  jednym z największych dystrybutorów narzędzi
i sprzętu do przemysłu na świecie zatrudniającym ponad 1800 osób na 4 kontynentach. Firma posiada 67 centrów dystrybucyjnych, cztery wyspecjalizowane firmy, dział eksportu działający w ponad 50 krajach na 5 kontynentach, zespoły doświadczonych profesjonalistów w każdym regionie, grupy globalnej analizy i badania produktów, zespół analizowania jakości poszczególnych produktów, grupy studiujące metody produkcji na całym świecie, unikalny system codziennego zasilania (składu), który pozwala na natychmiastowy dostęp do produktów, usług i informacji. Na najbliższe lata firma planuje dalszy rozwój globalny i jest zainteresowana nawiązywaniem nowych relacji biznesowych z potencjalnymi partnerami handlowymi.

Firma Cromwell  ściśle współpracuje z klientami i dostawcami dla dalszego rozwinięcia obopólnych korzyści. Rozwój nowych produktów i szkolenie pracowników przyczyniają się również do tworzenia nowych możliwości, które są istotne dla powodzenia i rozwoju firmy - wszystkie te czynniki przyczyniają się do długofalowego sukcesu i zabezpieczenia przyszłości zarówno dla firmy jak i jej pracowników.

Cromwell Centrum Dystrybucji Wartość składu towarów WDC – World Distribution Center ( Światowe Centrum Dystrybucji) w Wigston, Leicester, Wielka Brytania  i na całym świecie wynosi ponad  £50 /€62/ $73 milionów. Zaopatrzenie oddziałów angielskich firmy Cromwell odbywa się codziennie z magazynu centralnego w Wigston, natomiast ze  Światowego Centrum Dystrybucji w Wigston (WDC) obsługiwane są wszystkie oddziały firmy Cromwell na całym świecie skąd dostępne są narzędzia dla klientów w poszczególnych krajach.


Naszym głównym celem jest zostać…


“ Kompleksowym dostawcą do przemysłu ”
Siedziba główna firmy
w Wielkiej Brytanii

head office