Dowload a section of the catalogue 


Download PDF map Pobierz plik w formacie PDF: NOWY KATALOG 2016/2017
Aby zapisać dokument w formacie PDF, kliknij prawym przyciskiem myszy.
Z menu wybierz opcję "Zapisz jako”
Wstęp i Index

Jeżeli słyszałeś bądź jeszcze nie słyszałeś o produktach Cromwell, znajdziesz tu wszystkie informacje na temat naszej firmy i narzędzi które możemy zaoferować!

Pobierz kompletny PDF (25 pg / 1.89 MB)

Narzędzia tnące
Grupa produktów 010-154
Wiercenie, frezowanie, toczenie, rozwiercanie, rowkowanie, gwintowanie, obróbka metalu, tłoczniki i narzędzia do odlewania itp.

Ten dział zawiera wszystkie produkty potrzebne do cięcia i obróbki różnorodnych materiałów. Znajdują się tu również specyfikacje wymiarowe, zalecane parametry skrawania i posuwu oraz instrukcje doboru odpowiedniego typu płytki z węglika spiekanego, w zależności od typu obrabianego materiału.

Pobierz kompletny PDF (148 pg / 15.3 MB)
Pobierz  PDF w 3 częściach: CZĘŚĆ 1 (64 pg /6.97 MB) | CZĘŚĆ 2 (64 pg /6.91 MB) | CZĘŚĆ 3 (20 pg / 1.88 MB)

Materiały ścierne i elektronarzędzia
Grupa produktów 200-295
Piłowanie, gratowanie, śrutowanie, szlifowanie, cięcie i docieranie, obróbka wykończeniowa i polerowanie itp.

Bez względu na to, czy zajmujesz się obsługą techniczną, pracujesz w przemyśle lub majsterkujesz w domu, w tym dziale znajdziesz najciekawsze oferty i szeroki wybór artykułów ściernych, narzędzi pneumatycznych oraz elektronarzędzi.

Pobierz kompletny PDF (80 pg / 15.6 MB)
Pobierz PDF na 3 części : CZĘŚĆ 1 (32 pg / 6.98 MB) | CZĘŚĆ 2 (41 pg /6.93 MB)| CZĘŚĆ 3 (7 pg /2.07 MB)

Sprzęt precyzyjny
Grupa produktów 300-372
Narzędzia pomiarowe mechaniczne, przyrządy elektroniczne do testowania, przyrządy pomiarowe, sprzęt optyczny, inspekcja techniczna, urządzenia mocujące itp.

Tutaj znajdziesz wszystkie urządzenia do kontroli optycznej i pomiaru dla zapewnienia jakości i tolerancji produkcyjnych, które muszą być przestrzegane podczas procesu produkcyjnego.

Pobierz kompletny PDF (30pg / 3.72 MB)

Wyposażenie warsztatów
Grupa produktów 400-495
Trzpienie, klamry, imadła, regały warsztatowe i pojemniki do składowania, szafki, półki i blaty robocze, stoły warsztatowe itp.

W naszej ofercie posiadamy szeroki zakres regałów magazynowych oraz stołów warsztatowych  światowych marek takich jak Kennedy®, Senator® czy Matlock™. Jeśli zajmujesz się obróbką skrawaniem czy spawaniem, nasz asortyment obejmuje również wszelkiego rodzaju elementy mocujące, dociski i imadła, kły obrotowe i stałe oraz przewody do chłodziwa.

Pobierz kompletny PDF (46 pg / 5.13 MB)

Narzędzia ręczne
Grupa produktów 501-603
Klucze, nasadki, dłuta, pilniki, młotki, noże i scyzoryki, kombinerki, wkrętaki, piły, zaciski, nożyce do sworzni, przymiary zwijane, lutownice, narzędzia stolarskie itd.

W tym dziale znajdują się najlepsze dostępne narzędzia ręczne.  Znajdziesz tu wszystko – młotki, wkrętaki, klucze czy piły ręczne – wszystkie narzędzia niezbędne do efektywnego wykonywania zadań.

Pobierz kompletny PDF (292 pg / 44.0 MB)
Pobierz PDF w 7 części: CZĘŚĆ 1 (42 pg / 6.90 MB) | CZĘŚĆ 2 (41 pg / 6.94 MB) | CZĘŚĆ 3 (38 pg / 6.62 MB)
CZĘŚĆ 4 (33 pg / 6.21 MB) | CZĘŚĆ 5 (55 pg /6.99 MB) | CZĘŚĆ 6 (53 pg / 6.87 MB)| CZĘŚĆ 7 (30 pg / 4.65 MB)

Akcesoria mocujące
Grupa produktów 600-671
Śruby, nakrętki, wkręty, zestawy elementów złącznych, kulki stalowe, wkładki gwintowe, wtyki, podkładki, pręty gwintowane, kołki prowadzące itp.

Jeśli potrzebujesz czegoś do mocowania lub połączenia, w naszej ofercie znajdują się śruby, wkręty, nakrętki, uszczelki, pierścienie i wiele innych elementów złącznych, dostępnych luzem lub w zestawach. Podstawowe wyposażenie każdej skrzynki narzędziowej!

Pobierz kompletny PDF (32 pg / 5.30 MB)

Oleje i produkty chemiczne
Grupa produktów 708-780
Spoiwa i kleje, środki rozcieńczające, rozpuszczalniki, chłodziwa, masy protekcyjne, smary, tłuszcze przemysłowe, farby, mieszanki naprawcze itd.

Klejenie, uszczelnianie, malowanie, smarowanie, natłuszczanie, odtłuszczanie czy czyszczenie… Cokolwiek planujesz, w tym dziale znajdziesz wszystkie niezbędne produkty.

Pobierz kompletny PDF (18 pg / 2.04 MB)

Środki czystości
Grupa produktów 780-952
Produkty do mycia rąk, kremy ochronne, ręczniki papierowe, kosze na śmieci, wiadra, mopy itd.

Wszystkie kluczowe produkty niezbędne do utrzymiania czystych, schludnych i higieniczych standardów w miejscu pracy – od kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji skóry rąk i dłoni, które powinny zaopatrzać wszystkie umywalnie, warsztaty oraz pomieszczena produkcyjne – aż po odświeżacze powietrza, środki do dezynfekcji oraz preparaty do czyszczenia i polerowania podłóg.

Pobierz kompletny PDF (16 pg / 2.52 MB)

Artykuły biurowe i opakowania
Grupa produktów 787-982
Arkusze papieru, długopisy, teczki, meble biurowe i gabinetowe, pudełka kartonowe, foldery na dokumenty, zszywacze, tusze i tonery do drukarek, materiały opakowaniowe, koperty, zegary ścienne, komputerowe materiały eksploatacyjne itp.

Wszystko czego potrzebuje dobrze zaopatrzone biuro – od podkładek pod myszki przez środki do czyszczenia ekranu, pamięci przenośne USB aż po produkty do archiwizacji dokumentów, taśmy klejące, notatniki i wiele więcej.

Pobierz kompletny PDF (22 pg / 2.40 MB)

Spawanie
Grupa produktów 880-891
Akcesoria spawalnicze, spawanie TIG, MIG, MAG, ARC, MMA, gazy spawalnicze, odzież ochronna, elektrody, ograniczniki przepięć, akcesoria i części zamienne itp.

W tej sekcji można znaleźć spawarki, sprzęt do spawania łukowego i falownikowego, materiały eksploatacyjne, wyposażenie ochronne oraz akcesoria i części zamienne.

Pobierz kompletny PDF (14 pg / 2.51 MB)

Organizacja Miejsc Pracy
Grupa produktów 904-996
Szafki magazynowe, kłódki, taśmy ostrzegawcze, oznaczeniowe i antypoślizgowe, zestawy do usuwania wycieków, gaśnice, znaki BHP, apteczki pierwszej pomocy itd.

Organizacja miejsc pracy oraz zapewnienie bezpieczeństwa personelu poprzez bezkonfliktowe i bezawaryjne działanie obiektu to podstawowy warunek udanego biznesu. Nasz asortyment jest bogaty w obszerny wybór specjalistycznych produktów usprawniających organizację miejsca pracy – od zestawów zabezpieczających wycieki po systemy zabezpieczenia pożarowego, maty podłogowe oraz systemy zarządzania ruchem.

Pobierz kompletny PDF (50 pg / 7.22 MB)
Pobierz PDF w 2 czesci : CZĘŚĆ 1 (47 pg / 6.99MB) | CZĘŚĆ 2 (3 pg / 400 KB)

Artykuły BHP
Grupa produktów 904-996
Gogle i okulary ochronne, kaski, rękawice, zatyczki do uszu i ochronniki słuchu, obuwie, odzież robocza, sprzęt chroniący przed upadkiem z wysokości, preparaty do przemywania oczu, odzież ostrzegawcza (odblaskowa) itp.

Ta sekcja zawiera obszerny wybór produktów i materiałów eskploatacyjnych specjalnie zaprojektowanych w celu zapewnienia wydajnej oraz komfortowej ochrony podczas pracy. Do wyboru produkty naszych marek takich jak: Sitesafe®, TuffSafe®, Kennedy® i wiele innych.

Pobierz kompletny PDF (46pg / 6.86 MB)


Informacja dla klienta:

 

Uwaga: Wszystkie ceny obowiązują od 1 lutego 2014, ale mogą ulec zmianie bez uprzedzenia. Wszystkie ceny nie zawierają podatku VAT.
Uwaga: Aby uzyskać najnowsze informacje na temat produktów i cen proszę kontaktować się z lokalnym dystrybutorem.


Jeśli potrzebujesz produktu nie standardowego spoza naszej oferty bądź produktu na specjalne zamówienie, lub chciałbyś uzyskać jakichkolwiek  dodatkowych informacji lub pomocy z zapytaniem / zamówieniem prosimy o kontakt na: sales@cromwell.pl.

Nasz katalog można zamówić drogą pocztową, kliknij tutaj aby zamówić.

Errata cen: Kliknij aby zobaczyć.